Ostatné

Mriežka:

Biolit 400ml lezúci hmyz

(0)
6,31€
Vysoko účinný univerzálny sprej proti švábom, mravcom a inému lezúcemu hmyzu v domácnostiach, používajte biocídy bezpečným spôsobom, pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku..

Biolit 400ml lietajúci hmyz

(0)
6,31€
Vysoko účinný univerzálny sprej proti muchám, komárom, lietajúcemu hmyzu v domácnostiach, používajte biocídy bezpečným spôsobom, pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku.Úči..

Biolit elektric plus na komáre náhrada 30nocí

(0)
5,40€
Biolit Plus náplň do strojčeka. Chráni proti komárom a muchám až 30 dní. Zabíja aj komáre skryté za závesmi, pod stolmi a v neprístupných rohoch. Ochráni miestnosť až do 34 m3. Prináša rýchly účinok a..

Biolit elektric plus na komáre strojček + NN 30nocí

(0)
7,90€
Biolit Plus elektrický odparovač s tekutou náplňou chráni proti komárom a muchám až 30 dní. Zabíja aj komáre skryté za závesmi, pod stolmi a v neprístupných rohoch. Ochráni miestnosť až do 34 m3. Prin..

Domček Orion proti mravcom 2ks/bal

(0)
5,51€
Mravce sú prilákané do pasce, kde sa nachádza insekticídna látka. Po požití tejto látky sa vracajú do svojich úkrytov, kde zahynú. Gélová formula je pre mravce príťažlivá a obsahuje zložky, ktoré pôso..

Mucholapka Lesk 1ks

(0)
0,59€
Preč s nevítanými hosťami v podobe lietajúceho hmyzu! S  mucholapkou prinášame riešenie, ktoré je nielen efektívne, ale aj neobyčajne jednoduché na použitie. Tento lapač hmyzu bol navrhnutý ..

Repelent proti komárom 90/100ml

(0)
5,57€
Prípravok s repelenčným účinkomPoužitá látka DEET poskytuje dlhodobú ochranu pred komármi, kliešťami a iným bodavým hmyzomPohodlné použitiePrípravkom je možné nastriekať oblečenie,..

Soľ posypová 25kg

(0)
9,08€
Posypová soľ slúži na ochranu chodníkov a vonkajších priestorov proti poľadovici. Je nevhodná na potravinárske účely...
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)