Podlaha


Mriežka:

Ajax 1l

(0)
2,69€
Čistiaci prostriedok Ajax Floral Fiesta na čisté povrchy a  pre všetky plochy v domácnosti. Dokonalá čistota, žiarivý lesk, bez oplachovania. V ponuke rôzne druhy.Kartón - 12ks..

Ajax 5l

(0)
12,16€
Univerzálny čistiaci prostriedok na rôzne druhy povrchov v domácnosti od značky Ajax dôkladne čistí a zanecháva žiarivý lesk s príjemnou sviežou vôňou. Revolučné zloženie aktivuje vôňu vzduchom a nepr..

CasaAmica 1850 ml

(0)
5,34€
Tekutý univerzálný čistič s amoniakom (čpavok). Tento čistiaci prostriedok je ideálny pre dokonalú hygienu všetkých domácich umývateľných povrchov (podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, lino..

Floor 5l mix na podlahu

(0)
6,12€
Univerzálny prostriedok na umývanie rôznych typov povrchov: steny, podlahy, ako aj glazúry. Výrobok účinne čistí a ošetruje povrchy bez toho, aby ich poškodil. Nezanecháva škvrny, šmuhy ani šmuhy. Pro..

Krystal mydlový čistič na podlahy so vč.voskom 5l

(0)
11,54€
Mydlový čistič s včelím voskom na podlahy je prípravok pre dokonalé čistenie a ochranu drevených povrchov a plávajúcich podláh. Slúži na čistenie podláh bez šmúh - efekt lesklých plôch, je vhodný pre ..

Matrix levandula 5l na podlahu

(0)
9,11€
Univerzálny koncentrovaný, parfumovaný čistiaci prostriedok so sanitačným účinkom. Zanecháva žiarivé povrchy bez potreby oplachovania. Ideálny na denné upratovanie.Vôňa: divoká levanduľaDÁVKOVANIE: 4-..

Mazľavé mydlo 9kg

(0)
27,46€
Mazľavé mydlo - používa sa na umývanie podláh, zariadení, stien pred maľovaním a odstráneniu hrubších nečistôt...

Pronto 750ml na drevené podlahy H

(0)
5,59€
Pronto šetrný prípravok na drevenú podlahu je skvelý pomocník pri čistení drevených podláh. Tento čistiaci prostriedok plní pri starostlivosti o podlahu päť funkcií:zbavuje ju nečistôtodstraňuje prach..

Pronto 750ml na laminátové podlahy Z

(0)
5,59€
Tento mydlový čistiaci prostriedok plní pri starostlivosti o podlahu hneď päť funkcií - zbavuje ju nečistôt, odstraňuje prach, a zároveň ju oživuje, ošetruje a osviežuje. Zanechá podlahy vo vašej domá..

Sanytol na podlahy universal 1L

(0)
5,30€
Univerzálny čistič na podlahy a veľké plochy značky Sanytol vám zaistí hygienicky čistú domácnosť. Tento prípravok ponúka hneď trojaký účinok - bakteriálny, fungicídny a virucidný, vďaka čomu dokonale..

Savo 1l bez chloru s vônou mix

(0)
6,25€
Dezinfekčný čistiaci prostriedok na podlahy. Čistič je vhodný aj na všetky umývateľné povrchy v domácnosti. Neobsahuje chlór a nezanecháva chemický zápach.• vhodný na dlažbu, plávajúcu a vinylovú podl..

Savo 4kg

(0)
10,67€
Savo Original tekutý dezinfekčný prípravok – účinný na dezinfekciu úžitkovej vody (bazény, studne) a povrchov. Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, riasy a huby. ..

Savo 5kg Magnolia

(0)
16,20€
SAVO Professional Univerzal Magnólia je prípravok na upratovanie podláh a umývateľných povrchov s príjemnou vôňou magnólie od rokmi overenej značky Savo účinne odstraňuje zaschnutú špinu aj mastnotu. ..

Cleamen 300/400 5l sanitarna technika

(0)
43,21€
Vysoko koncentrovaný prostriedok, určený k riedeniu pre denné i periodické umývanie sanitárnych a umyvárenských oblastí.Odstraňuje usadené kvapky od vody, škvrny a povlaky od vodného kameňa, minerálny..
Zobrazené 1 až 15 z 21 (2 stránok)