Čistiace prostriedky


Mriežka:

Ajax 1l

(0)
2,69€
Čistiaci prostriedok Ajax Floral Fiesta na čisté povrchy a  pre všetky plochy v domácnosti. Dokonalá čistota, žiarivý lesk, bez oplachovania. V ponuke rôzne druhy.Kartón - 12ks..

Ajax 5l

(0)
11,82€
Univerzálny čistiaci prostriedok na rôzne druhy povrchov v domácnosti od značky Ajax dôkladne čistí a zanecháva žiarivý lesk s príjemnou sviežou vôňou. Revolučné zloženie aktivuje vôňu vzduchom a nepr..

Aviváž Booster 4l

(0)
4,98€
Tekutý avivážny prostriedok Booster sa odporúča na všetky druhy tkanín. Bielizni dodáva extrémnu jemnosť, sviežosť a dlhotrvajúcu vôňu. Antistatické zložky, obsiahnuté v aviváži bránia vzniku elektric..

Aviváž Lenor fresh 4750/5000ml 200PD

(0)
20,38€
Aviváž Lenor Professional je vyvinutá tak, aby predlžovala životnosť bielizne a zároveň zaistila dlhotrvajúcu sviežosť a hebkosť. Špeciálna formula na profesionálne použitie používa silnejšie aktívne ..

Biolit 400ml lezúci hmyz

(0)
6,31€
Vysoko účinný univerzálny sprej proti švábom, mravcom a inému lezúcemu hmyzu v domácnostiach, používajte biocídy bezpečným spôsobom, pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku..

Biolit 400ml lietajúci hmyz

(0)
6,31€
Vysoko účinný univerzálny sprej proti muchám, komárom, lietajúcemu hmyzu v domácnostiach, používajte biocídy bezpečným spôsobom, pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku.Úči..

Biolit elektric plus na komáre náhrada 30nocí

(0)
5,40€
Biolit Plus náplň do strojčeka. Chráni proti komárom a muchám až 30 dní. Zabíja aj komáre skryté za závesmi, pod stolmi a v neprístupných rohoch. Ochráni miestnosť až do 34 m3. Prináša rýchly účinok a..

Biolit elektric plus na komáre strojček + NN 30nocí

(0)
7,90€
Biolit Plus elektrický odparovač s tekutou náplňou chráni proti komárom a muchám až 30 dní. Zabíja aj komáre skryté za závesmi, pod stolmi a v neprístupných rohoch. Ochráni miestnosť až do 34 m3. Prin..

Bref WC guličky 3ks/bal.

(0)
6,16€
Tuhý WC blok Bref je vo forme 4 guľôčok s receptúrou so 4 funkciami - dokonalá čistota, čistiaca pena, ochrana proti vodnému kameňu a sviežosť. ..

Brise/Glade gel 150g mix

(0)
2,83€
Glade by Brise je tradičným osviežovačom vzduchu, gélový v plastovej krabičke. Prináša sviežosť do vášho domova po celé týždne. Po vybalení z ochrannej fólie okamžite zbavuje miestnosť nepríjemných pa..

CasaAmica 1850 ml

(0)
5,34€
Tekutý univerzálný čistič s amoniakom (čpavok). Tento čistiaci prostriedok je ideálny pre dokonalú hygienu všetkých domácich umývateľných povrchov (podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, lino..

Cif 435ml MR na nerez

(0)
7,30€
Čistiaci prostriedok Cif Perfect Finish odstraňuje mastnotu, škvrny od vody a ostatné nečistoty a zabezpečuje tak starostlivosť o čistené povrchy. Čistené povrchy zanecháva žiarivo lesklé. Prakti..

Cif 500/ml750ml MR kúpeľňa

(0)
6,95€
Veľmi vám upratovanie uľahčí, znečistené povrchy nemusíte namáhavo drhnúť, stačí na ne len nastriekať čistič Ultrafast a jednoducho zotrieť. Vďaka praktickému mechanickému rozprašovaču sa bude príprav..

Cif tekutý 500ml

(0)
2,90€
Krémový abrazívny čistiaci prípravok Cif sa vyznačuje vysokou účinnosťou, ale zároveň aj šetrnosťou k čistenému povrchu. Aktívne látky prenikajú hlboko do škvŕn a tak odstraňujú aj tú najväčšiu špinu...

Cillit Bang 750ml MR kuchyňa Z

(0)
6,76€
Čistiaci prostriedok Cillit Bang žiadna mastnota je spoľahlivým pomocníkom v boji proti mastnote bez drhnutia! Účinné zloženie odstraňuje mastné škvrny, tuk a mastnotu z povrchov. Vďaka povr..
Zobrazené 1 až 15 z 140 (10 stránok)